XIAOMI JEST JUŻ CZWARTYM GRACZEM NA RYNKU SMARTFONÓW – SERWIS TELEFONÓW XIAOMI

0
94

Chiński producent, który pojawił się na rynku w 2010 roku ma na całym świecie coraz więcej fanów. Jeszcze kilka lat temu nikt nie przypuszczał, że może stać się konkurencją dla gigantów takich jak Samsung czy Apple. Dziś bije rekordy sprzedaży. Jak do tego doszło? Serwis Xiaomi odpowiada.

Spektakularny wzrost Xiaomi – Serwis telefonów Xiaomi

Jeśli porównamy ostatnie kwartały sprzedaży w roku 2016 i 2017, spośród przodujących marek smartfonów jedynie Xiaomi odnotowało wzrost i to aż o 97%. Niemożliwe? Świetne smartfony w niskiej cenie zachwyciły świat. Tak duży wzrost sprzedaży nie znaczy jednak, że chiński producent w tym czasie sprzedał najwięcej telefonów. Mimo sprzedaży 21,8 miliona egzemplarzy, uplasował się na czwartym miejscu, tuż za Apple, Samsungiem i Huawei. W ciągu kilku lat nikomu nieznane Xiaomi stało się dużym konkurentem dla największych światowych marek. Serwisy telefonów Xiaomi odnotowują podobne wzrosty zainteresowania ich usługami.

Otoczka Xiaomi – Serwis telefonów Xiaomi

Firma nazwana chińskim Apple jest absolutnym fenomenem na rynku mobilnym. Co ciekawe, dystrybucja produktów odbywa się w przeważającej części przez internet. Nie mniej, na całym świecie powstają show roomy, sklepy i salony Xiaomi. Dwa z nich znajdują się w Polsce: w Krakowie oraz w Warszawie, a ich otwarcie przyciągnęło ogromne rzesze fanów. Kolejki do salonów ustawiały się nawet kilka godzin przed otwarciem, a jednym z powodów była możliwość otrzymania za złotówkę dowolnego produktu Xiaomi. W promocyjnej cenie można było również nabyć bardzo popularny w Polsce model Xiaomi Redmi 4X czy Xiaomi Mi A1.

Autoryzowany serwis telefonów Xiaomi – gdzie są?

Mimo tak ogromnej sprzedaży i ciągłej ekspansji, na rynku brakuje oficjalnych serwisów Xiaomi. Oczywiście producent daje gwarancję na swoje produkty i w tym czasie zapewnia naprawę urządzenia. Po okresie ochronnym, w przypadku uszkodzenia smartfona, należy skorzystać z dobrego serwisu pogwarancyjnego. Tam doświadczeni technicy poradzą sobie z naprawą Xiaomi.

Serwis telefonów Xiaomi – podsumowanie

Być może powstanie autoryzowanych serwisów będzie kolejnym krokiem chińskiego producenta. Jednak wtedy najprawdopodobniej wzrosłyby ceny smartfonów, a to właśnie dzięki niskim cenom i świetnej jakości, Xiaomi stało się najszybciej rozwijającą się marką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here