Serwis Xiaomi

0
155

Chiński producent Xiaomi wdarł się na polski rynek i mocno na nim zamieszał. Wszystko dlatego, że oferuje bardzo przyzwoite smartfony w przystępnej cenie. Niezwykle popularne są modele to Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi Mix 2, czy jeden z pierwszych Xiaomi Redmi 4x. Odkąd w tym roku zostały otwarte w Polsce dwa oficjalne sklepy Xiaomi, smartfony marki praktycznie zalały nasz rynek. Jednak podobnie jak wszystkie nowoczesne urządzenia, są bardzo delikatne, a przez to narażone na uszkodzenia. Choć producent oferuje naprawę smartfonów w autoryzowanych serwisach Xiaomi, naprawa tam może być nieopłacalna. Choć naprawiają one smartfony na gwarancji, nie wszystkie uszkodzenia są nią objęte. W tym pomaga serwis Xiaomi, nieposiadający autoryzacji.

Jednym z nich jest serwis Xiaomi SmartSerwis24. Technicy z wieloletnim doświadczeniem profesjonalnie zajmą się uszkodzonym sprzętem. Co ważne wszystkie naprawy wykonywane są w możliwie najkrótszym czasie, sporo z nich da się wykonać od ręki. Wystarczy wcześniej umówić się z serwisem i o umówionej godzinie odebrać smartfon. W serwisie SmartSerwis24 można naprawić wszystkie modele smartfonów producenta Xiaomi.

Renomowany serwis Xiaomi SmartSerwis24

Dla osób, które preferują samodzielną naprawę, mamy w ofercie sprzedaż samych komponentów. Czy wymiana na przykład wyświetlacza w Xiaomi Mi 8 w domowych warunkach jest opłacalna? Na pewno będzie tańsza, jednak niesie za sobą wielkie ryzyko. Nieumiejętna ingerencja w urządzenie może doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń, nie tylko smartfona, ale też ciała osoby podejmującej się naprawy. Ponadto może dojść do wybuchu, a nawet pożaru. Utrata gwarancji to najmniejsza konsekwencja nieumiejętnej, samodzielnej naprawy. Ponadto trzeba zaopatrzyć się nie tylko w części zamienne, ale również w niezbędne do wykonania naprawy narzędzia. Mało kto posiada takie w domu. Czy warto więc inwestować we wszelkie przybory, a dodatkowo ryzykować utratę swojego smartfona? Zdecydowanie lepszą i bezpieczniejszą opcją jest oddanie uszkodzonego urządzenia do serwisu Xiaomi SmartSerwis 24. Nie dość, że smartfon będzie działał w 100%, to dodatkowo każdy klient dostaje gwarancję na wykonaną usługę, taką jak na przykład: wymiana szybki Xiaomi Redmi note 8.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here